Hills Beauty Center | Hizmetler
Ankara Eryaman Mahallesi İzoser Rezidance Şeker Mahallesi Etimesgut Hills Beauty Center Cilt Bakımı Lazer Epilasyon Karbon Peeling Dermapen Q-Switch Dövme Silme ND-Yag İncelme Merkezi
etimesgut cilt bakımı, etimesgut epilasyon, etimesgut estetik salonu, etimesgut estetik uyuglama, etimesgut güzellik merkezi, etimesgut güzellik salonu, etimesgut karbon peeling, etimesgut carbon peeling, etimesgut cilt gençleştirme, etimesgut dermapen, etimesgut diode epilasyon, etimesgut diode epilation, etimesgut Hill's Beauty Center, etimesgut kalıcı makyaj, etimesgut lazer epilasyon, etimesgut microblading, etimesgut ND:Yag, etimesgut Q-Switch, etimesgut dövme silme
146
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-146,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-17.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Hizmetler

Güzelliğinize Güzellik Katıyoruz

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle ‘’Mikro Pigment uygulaması’’ mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Bu alerjik olmayan, ciltlerde özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez.

Detaylı Bilgi

Lazer Epilasyon

Avrupalı Cihazlar ile acısız ve en etkili sonuç. Açık renk tüyleri dahi ortadan kaldıran buz başlığı ile uygulama bölgesine hızlı ve konforlu soğutma yapan en yeni teknoloji cihazlarımızla sizleri bekliyoruz.

Yoğunlaştırılmış ışık yardımıyla istenmeyen tüyleri yok etmek amacıyla yapılan uygulamadır.

Lazer Epilasyon Nedir?
Lazer Epilasyon işlemi
LAZER EPİLASYON HAKKINDA MERAK EDİLENLER?

Cilt Analizi

Smart Mirror ile yapay zeka kullanılarak cilt tipleri ve bakım önerileri konusunda neredeyse bir Dermatolog gibi düşünebilen en yeni teknoloji cilt analiz cihazı. Cilt analizi sonucunda, size uygun ürünler ile profesyonel bakım için bizimle irtibata geçin.

Cilt analizi nedir nasıl yapılır?
CİLT ANALİZİ İLE NELER TESPİT EDİLİR?

Radyo Frekans

27 li yaşlardan itibaren cildimizin kolajen yapısında değişiklikler olmaya başlamaktadır. 30 lu yaşlardan itibaren bu değişiklikleri hissetmeye başlarız. kolajen ve elastikiyet kayıplarını cizgiler ve sarkmalar olarak gözlemleriz. Radyofrekans uygulaması ile cilt ve cilt altı dokularda ısı artışı sağlanır.

RADYO FREKANS

Led Maske

Uygulama akne giderilmesinde, ödem azaltmada, plastik ameliyatlar sonrasında, kimyasal peeling sonrasında, güneş ve yaşlanmaya bağlı lekelerde, doku yenilenmesinde, cilt bakımında , cilt lekelerinde dahi etkili sonuçlar vermektedir.

LED MASKE

Carbon Peeling

Günümüzde lazer yöntemleri cilt sağlığı ve güzelliği için sıkça uygulanmaya başlamıştır. Karbon peeling uygulaması da bu son yeniliklerden bir tanesidir. Karbon peeling uygulaması son dönemlerin en popüler lazerle cilt yenileme işlemlerinden birisi olup yöntem bir çok avantajı da beraberinde getirmekte ve dolayısıyla karbon peelinge olan rağbet de gün geçtikçe artmaktadır.

KARBON PEELİNG
KARBON PEELİNG NEDİR NE İŞE YARAR?
KARBON PEELİNG UYGULAMA SÜRESİ ETKİSİ?
KARBON PEELİNG CİLT BAKIMI AVANTAJLARI?
KİMYASAL PEELİNG UYGULAMASI NEDİR?

Medikal Cilt Bakımı

Cihazlar yardımı ile yapılan cilt bakımına verilen isimdir. Yeni nesil cilt bakımları medikal ürünler ve medikal cihaz desteğiyle yapılıyor. Klasik yöntemde parmak kenarları, vakum çubuklarıyla işlemler yapılıyor ancak bu yöntemin ciltte hasar bırakma riski bulunmakta.

MEDİKAL CİLT BAKIMI

Akneli Cilt Bakımı

Akne oluşmuş veya akne oluşumuna müsait ciltler için yapılan ilt bakım uygulamasıdır. probleme yönelik ürünlerle ve cihazlar kullanılarak sorunun giderilmesi işemidir. özel ürünler kullanılmaktadır.

AKNELİ CİLT BAKIMI

Dermapen Uygulaması

Cildin değerli üst tabakası epidermse zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden cildi derinden etkileyerek cilt yenileme üzere kullanılan bir yöntemdir.

DERMAPEN UYGULAMASI
DERMAPEN ETKİLERİ NELERDİR?

Cryo Lipoliz

Cryo Lipoliz işlemi özellikle Vücut sıkılaştırıcı, selülitin çözülüp uzaklaştırılması setoksifikasyon ve sıvıların indirgenmesi , lokalize yağların yok edilmesi gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.

CRYO LİPOLİZ
Hemen ARA
WhatsApp chat